Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, które używane są w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga także diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W ofercie są też firmy polskie, twórcy takich marek na przykład Zhermapol czy Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; wiertła, leki, amalgamaty jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej krótki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.