Posted by admin on December - 11 - 2017 | Comments Off

Dlaczego gram u bukmacherów?
W sumie znam bardzo wielu ludzi – głównie mężczyzn, którzy kochają typy bukmacherskie. Świetnie znam ową dziedzinę, bo sam gram u bukmacherów jakieś 15 lat. Chociaż oczywiście w trakcie swojej kariery nie wygrałem za wielu pieniędzy, to tak naprawdę tak czy siak będę nadal grał u bukmacherów!
Z jakich powodów? Cóż, prawda jest taka, że tak naprawdę to moja sytuacja jest taka, iż uwielbiam ten dreszczyk emocji – kiedy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za dużą część pensji, wreszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chcę w następnej części tekstu napisać nieco na temat prawidłowego typowania meczów.
Myślę, że dzisiaj fani obstawiania meczów mają o wiele łatwiejsze życie – przecież bez najmniejszego kłopotu można natrafić na takie typy bukmacherskie, które być może nie są pewniakami, ale są w stanie jakoś ochronić nas przed popełnieniem błędu. A więc jeżeli chcesz postawić na AC Milan w spotkaniu z Bayernem Monachium, lecz nagle dowiadujesz się, iż duża grupa typerów optuje za drugą ekipą, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, najzwyczajniej masz możliwość dokładnie przemyśleć swoją grę. W dalszym ciągu będę grał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie masz 18 lat.
źródło: strona

Comments are closed.