Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.